Family Fest Open Air – desať dôvodov prečo ho navštíviť

Už v piatok 23. júna to celé začne. Neďaleko Smoleníc odštartuje tretí ročník Family Fest Open Air. Ak ešte váhate s kúpou lístka, možno vám nasledujúce riadky pomôžu rozhodnúť sa.

Nová lokalita. Po Kolárove sa festival sťahuje do Smoleníc, presnejšie do rekreačného strediska Záruby – Jahodník kúsok za obcou. Krásne prostredie Malých Karpát ponúka aj možnosti pešej turistiky, cykloturistiky, návštevy zrúcaniny hradu Ostrý Kameň, či vodnej nádrže.

Nový merch – ten tu v premiére predstavia Fake Loyalty a PKOTG v spolupráci s Karin’s Artwork. Stánky tu rozložia aj Sea Shepherd, Wolfpack a ďalší.

Veľký výber vegánskej aj normálnej 😀 nielen festivalovej stravy. Od hubového gulášu, cez obľúbený Axel Burger až po kuracie stehná s ryžou od tety kuchárky – žiadne polotovary. Zapiť to môžete vodou z bystriny, alebo pivom Hellstork.

Podporou domácej scény pomáhate rásť mladým kapelám aj festivalu, ktorý sa každým rokom zlepšuje a pozýva na Slovensko čoraz väčšie mená.

Pilot Season – mladá pop punková krv z Česka si od svojho založenia razí cestu napred a dostáva sa do povedomia čoraz väčšieho počtu poslucháčov. Buďte s nimi pri ich ďalšom míľniku a podporte ich v piatok na main stage.

Legend Of The Submarine – prešporskí metalcoristi, ktorí minulý mesiac vypustili svoj debutový album Lotus. Pred ich vystúpením si trochu uvoľnite skrutky, lebo vám odstrelí dekel.

Skywalker – obľúbený pražský kvartet sa po dvoch rokoch vráti na FFOA o otestuje nové pódium. Tešte sa na kvalitnú energickú show a nejaký ten nový materiál.

Here Comes The Kraken – mexické kapely u nás nevidíme často, keď sa teda tento deathcorový kolos vybral na turné naprieč Európou, jeho jedinú slovenskú zastávku by ste si nemali nechať ujsť. Na jar vypustili nový singel Rattas, čo by mohlo znamenať, že sa po nekonečne dlhej dobe dočkáme ich tretieho albumu.

Čad – trashcorová legenda zo Svätého Jura sa po troch rokoch vracia s novým albumom Bastard. Je to šleha jak hovado, dúfajme, že to aparatúra aj pódium vydržia.

Spoznajte nových super ľudí s podobnými záujmami a skvelým hudobným vkusom, ktorí vám po víkende požičajú na benzín 😀

Oficiálny fb event nájdete tu.

You may also like...