Pozvánka na Hevy Fest (UK)

Ďalší z našich partnerských festivalov uzavrel svoj line up a je sa teda na čo tešiť. V prípade, že v Londýne brigádujete, alebo dovolenkujete to do Port Lympne nemáte ďaleko. Celé to začne vo štvrtok (13.8.) oficiálnou warm up party s akustickým programom a DJ setmi od Funeral For A Friend a Daniela P. Cartera (BBC Radio One, Bloodhound Gang, Krokodil).

V piatok 14. augusta/srpna to na hlavnom stage odpália Cohed And Cambria, ktorí v celej dĺžke zahrajú In Keeping Secrets Of Silent Earth: 3, ďalej The Dillinger Escape Plan, Protest The Hero a ďalší. Na zvyšných dvoch pódiách sa predstavia Fightstar, Stick To Your Guns, Ignite, Betraying The Martyrs, A Wilhelm Scream a iní, na svoje si teda prídu vyznavači hardcore, metalcore aj punkrocku.

V sobotu pokračujeme s osvedčenými Thrice, Judge, Carnifex a The Fall Of Troy (ktorí v zahrajú v celej dĺžke Doppelgänger), ale aj s mladými talentmi Blood Youth, Fathoms a As It Is. Ako bonus získate vstup do blízkeho safari parku, ktorý festival už niekoľko rokov podporuje.

Vstupenky a všetky ďalšie info nájdete na www.hevyfest.com. Report z minulého ročníka nájdete tu.

You may also like...