Rust2Dust predstavujú klip k novému singlu Raz to dáš

Rust2Dust a ich nový singel Raz to dáš nadchne fanúšikov nielen diamantovým zvukom z dielne Fascination Street Studios, ale aj prepracovaným videoklipom od teamu, ktorý vedie šikovná Snovonne.
Kapela Rust2Dust vždy rada posúva vlastné limity a v slovenskom metalovom undergrounde si už roky drží svoje miesto. Experimenty a žánrové presahy im nikdy neboli cudzie a to počuť aj v horúcej novinke.

Tomáš:
Je to vlastne projekt, do ktorého sme zapojili ľudí z celého sveta… hehe. Sno žila v Amerike, saxofón nahrával kamoš Maarten v Belgicku, produkcia prebieha vo Švédsku. No a my štyria blázni na Slovensku chystáme veľké veci a hrozne sa na to všetko teším, bude to skvelé.

Ondro:
Keď nám Švédi poslali pre účely nakrúcania klipu prvý nástrel songu Raz to dáš, všetkým nám odpálilo dekel. Pri samotnej tvorbe klipu nám song hral snáď stokrát a zakaždým sme pociťovali gejzír obrovskej energie, ktorá nás nútila zo seba dostať úplne všetko. Nepamätám sa, že by som bol niekedy taký unavený ako po tejto produkcii. Každá kvapka potu i krvi ale za to stála.

Marek:
Klip je tou šľahačkou na torte, ktorá nás stála neskutočné množstvo energie. V spolupráci s teamom ľudí cez producenta Adama, zvukových géniov z Fascination Street Studios a videotvorbou od Sno posunuli za predtým nedosiahnuteľné a nedotknuteľné hranice. Je to obrovská skúsenosť, ktorú sme zužitkovali na 120 % a výsledok je skvelý!

Erny:
Je to nesmierny nával energie, pracovať s takýmito ľuďmi. Veľa sa toho naučíme a zužitkujeme, pričom nás samozrejme spoločná kooperácia neustále inšpiruje a ženie vpred. Spolupráca so štúdiom nám ukázala/ukazuje, že aj malou zmenou, vycibrením vieme zmobilizovať ešte väčšie energie. Saxofonista Maarten svojou hrou pôsobil tak inšpirujúco, že som mal chuť si vyskúšať nejaký ten dychový nástroj . A SNO je jednoducho energiou nabitá bomba, ktorá je ideálnou „zmesou“ profesionality a charizmy. S ňou sme sa poľahky vedeli podeliť aj o posledný kúsok syra .

FB: https://www.facebook.com/rust2dust
INSTA: https://www.instagram.com/rust2dust

Foto kredit: Morvai.sk Photography

You may also like...