Templeton Pek po prvý krát v Bratislave!

Britská punkrocková stálica Templeton Pek vyráža začiatkom decembra na svoje headlining turné. V našich končinách toto trio môžete poznať napríklad zo soundtrackov závodných videohier DIRT, ale napríklad aj ako support pražského koncertu SUM 41 pred pár rokmi.
V septembri vydali nový album New Horizons, ktorý žne úspechy nielen u ich fanúšikov ale aj kritikov. Odpútali sa od vydavateľstva Century Media a nová doska vyšla pod Hardline Entertainment, kde samotná nahrávka obstojí aj medzi tými najznámejšími AAA titulmi. Toto turné sa teda bude celé točiť práve okolo tohto albumu! A najlepšie na tom všetkom je to, že začne práve v Bratislave! 7.12.2015 sa otvoria brány bratislavského British Rock Stars klubu a show sa môže začať.
Okrem headlinera, ktorý má za sebou už dosť bohatú históriu, na pódiu vystúpia aj fínski New Deadline, ktorí sa začínajú predstavovať celému svetu. Mladá kapela, ktorá tento rok nabrala obrovské tempo hrania a vystúpila nedávno na pódiu nielen s All Time Low a Rise Against, ale hlavne v lete sprevádzala na európskom turné legendárnych Funeral For A Friend. Môžete sa tešiť na veľa melodiky a silných refrénov.
Domácim supportom budú rastúci Last of Us, ktorých po podstatných personálnych zmenách poslednú dobu vídať najmä u našich českých susedov, no doma sa nedávno predstavili s Warped tour harcovníkmi Trophy Eyes. Bude to ich posledný domáci klubový koncert tento rok, takže si to nesmiete nechať ujsť. Koncert otvoria párty zvery – glamrockoví Friday Whiskey.

You may also like...